Direktori

DIREKTORI JBPM

JABATAN BOMBA DAN PENYELAMAT MALAYSIA LEBUH WAWASAN, PRESINT 7, 62250 PUTRAJAYA NO. TEL : 603-8892 7600 Pejabat Ketua Pengarah Bahagian Pengurusan Korporatkorporat@bomba.gov.my Bahagian Pengurusanpengurusan@bomba.gov.my Unit Integritiintegriti@bomba.gov.my Pejabat Timbalan Ketua Pengarah (Operasi) Bahagian Operasi Kebombaan dan Penyelamatoperasi@bomba.gov.my Bahagian Keselamatan kebakaranbkkjbpm@bomba.gov.my Bahagian Udaraudara@bomba.gov.my Bahagian Penyiasatan kebakaranpro_forensik@bomba.gov.my Pejabat Timbalan Ketua Pengarah (Pembangunan) Bahagian Perancangan dan Penyelidikanresearch@bomba.gov.my Bahagian Latihanlatihan@bomba.gov.my …

DIREKTORI JBPM Read More »

English EN Malay MS
Skip to content