Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
    T
    T
    T
bg_bomba4_green.jpg
bg_bomba5_blue.jpg
bg_bomba7_red.jpg
bg_green11.jpg
Red-And-Orange-Wallpaper-7.jpg
Portal Rasmi
JABATAN BOMBA DAN PENYELAMAT MALAYSIA
Kementerian Perumahan Dan Kerajaan Tempatan
image
Soalan
Lazim
image
Hubungi
Kami
image
Aduan dan
Maklum Balas
image
Peta
Laman
 

KEPUTUSAN LARIAN BERSAMA BOMBA 2010 KALI KE 8

KEPUTUSAN LARIAN BERSAMA BOMBA 2010 KALI KE 8

KATEGORI A – MEN (18 Years & Above)

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA (MINIT)
1 st 994 R. Ruben Kummar New Balance 36:28
2 nd 029 Shaharudin PDRM 36:35
3 rd 103 Venugopal PDRM 37:22
4 th 127 Murali @ Arasu a/l Muniandy Semenyih Top Runners 37:40
5 th 194 Ahmad Lamchannak Morocco 37:56
6 th 690 Subramaniam BRC Ipoh 38:15
7 th 673 Tiruvatikam TUDM 38:51
8 th 064 R. Kunasegaran Mizuno 39:18
9 th 128 Prabakharan a/l Madhavan Semenyih Top Runners 39:41
10 th 045 Jasni Khairil Klang Racers 40:11

 

KATEGORI B – WOMEN (18 Years & Above)

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st 1062 Ganthimathi ATM 44:01
2 nd 1170 Amutha Arumugam DBKL 50:08
3 rd 1039 Cheah Mee Mei   51:52
4 th 1086 Jessica Tang Pacesetter 52:38
5 th 1109 Thalagavathy MPK 53:58
6 th 1017 Oh Yann Kai   54:28
7 th 1341 Sufinah Mat Jasin   57:04
8 th 1577 Nurul Natahan   57:44
9 th 1310 Yee Pei Ni   60:02
10 th 1093 Julinda Hashim   60:04

 

KATEGORI C – MEN JUNIOR VETERAN (40 - 50 Years )

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st 2217 Jean Pierre France 36:35
2 nd 2104 Ong Chin Pacestter Club 41:33
3 rd 2027 S.Genesan Mizuno 41:49
4 th 2240 Khir Salleh Kuala Lumpur 42:05
5 th 2006 Karmukilan Maybank 42:24
6 th 2008 Goh Choon Aun Pacestter Club 42:52
7 th 2028 Cheong Chee Leong Kuala Lumpur 43:58
8 th 2151 M. Thanasekaran Team Asics 43:59
9 th 2039 •  Malayamalam Kuala Lumpur 44:08
10 th 2244 Hamidon Sabino Johor 44:46


KATEGORI D – MEN SENIORS VETERAN (50 Years & Above)

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st 3151 Don Khor Ngee Leong Power Bar 20:00
2 nd 3055 R. Nanchappan Dorai Adidas 20:05
3 rd 3010 Ridzwan Sulaiman Cap Ayam 29:42
4 th 3233 M. Ramakrishnan New Balance 30:00
5 th 3003 Wong Weng Seng Pacesetters 30:34
6 th 3154 •  Krishnansamy Power 31:00
7 th 3007 Mohamed Omar PDRM 31:12
8 th 3054 G. Toiahlan Ipoh, Perak 31:39
9 th 3005 Jaffar Ahmad MR 25 Runner 32:01
10 th 3008 Mohd Sonoto PDRM 32:10


KATEGORI E – WOMEN VETERAN (35 Years & Above)

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st 4010 Tan Lee Chin Kuala Lumpur 34:36
2 nd 4105 Susan Khoo Pacesetters 35:04
3 rd 4060 Lat Yook Ching BRC Ipoh 35:44
4 th 4111 Lian Bee Hoon Pacesetters 36:07
5 th 4164 Agnes Tee Yoke Loi Pacesetters 37:27
6 th 4062 K. Kamala Devi Pulau Pinang 38:24
7 th 4200 Lim Lee Ping Petaling Jaya 38:51
8 th 4079 Wan Choy Yun Kuala Lumpur 40:05
9 th 4015 Annie Lee Khum Chien Selangor 40:33
10 th 4001 Wong Ah Yin   40:59


KATEGORI F – JUNIORS’ FIREFIGHTER (35 Years & Below)

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st 5052 Mohd Amran Abd Ghani Kota Anggerik 28:29
2 nd 5016 Mohd Saiful Zainol SMART 29:35
3 rd 5014 Izran Maswan Ismail SMART 30:18
4 th 5564 Saravanan a/l Elagumurom Sungai Buloh 31:06
5 th 5015 Khairul Johar Noh Pualau Meranti 31:11
6 th 5017 Mahadir Sakdon SMART 31:16
7 th 5517 Kartikh Wakaf Tapai 31:22
8 th 5179 Masyree Mohd Naziran Shah Alam 32:10
9 th 5560 Rokhaizat Mohd Latib KLIA 33:06
10 th 5192 Mohd Tarmizi Latib Wakaf Tapai 33:43


KATEGORI G – SENIORS’ FIREFIGHTER (36 Years & Above)

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st 6205 Halim Hassan Ketereh, Terengganu 32:16
2 nd 6278 Mohd Fadli Mohd Yusof Bentong, Pahang 34:10
3 rd 6086 Razak Mat Ipoh, Perak 35:10
4 th 6299 Rodzlan Othman Pulau Pinang 35:18
5 th 6149 Mohd Syafie Laudin Marang, Terengganu 35:36
6 th 6172 Wan Nadris Wan Mohd Wakaf Tapai, Terengganu 35:59
7 th 6150 Jusoh Ngah Marang, Terengganu 36:03
8 th 6145 Zuraidi Mohd Yusof Terengganu 36:20
9 th 6101 M. Kannan Tmn. Desa, Kuala Lumpur 37:55
10 th 6096 Selvarajan a/l Maniam Shah Alam, Selangor 38:09


KATEGORI H – MEN JUNIORS (13 - 18 Years)

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st 7026 Kesavaraja a/l Krishnan SMK Sri Andalas, Kelang 27:19
2 nd 7025 Navinkumar a/l Sivakumar SMK Sri Andalas, Kelang 28:15
3 rd 7040 Kumaresan a/l Rajendran Semenyih 28:18
4 th 7056 Kanapathy a/l Mathivanan SMK Bt 8, Puchong 28:20
5 th 7039 Sugan Semenyih 29:05
6 th 7057 Thananeshan a/l Marimuthu SMK Tmn Sri Rampai 29:45
7 th 7050 Devendran a/l Paramasuen SMK Sains Selangor 29:46
8 th 7073 Razali Bin Johari SMK Subang 30:05
9 th 7069 Amirul Hakim Bin Johari SMK Tmn Datuk Harun 30:24
10 th 7592 Lee Win Cean SMK Kwong Hwa 30:42


KATEGORI J – WOMEN JUNIORS(13 - 18 Years)

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st 8024 Tharani a/p Mohanaraja SMK Sri Tanjung 34:52
2 nd 8027 Manimalak SMK Sultan Sulaiman Shah 35:31
3 rd 8025 Nanthini SMK Sri Tanjung 35:43
4 th 8022 Gayathri a/p Pandeya SMK Sri Tanjung 36:00
5 th 8301 Mashni a/p Nilamani SMK (P) St George,
Pulau Pinang
36:21
6 th 8029 Melissa SMK Vivekananda 36:29
7 th 8023 S. Gunavathy Selangor 37:10
8 th 8028 Sasikala a/p Ramesh SMK Sultan Abdul Aziz 37:22
9 th 8021 Dharshini Kuala Selangor 37:40
10 th 8020 Vijaya a/p Baloo SMK Sulaiman Shah 37:41


KATEGORI VIP LELAKI

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st 127 Ang Yee Peng    
2 nd 025 Peter Richings    
3 rd 146 Tuan Zainuddin Md Alip Kedah  
4 th 137 Samad Hashim    
5 th 043 Alaimo    
6 th 180 Zainuddin Othman    
7 th 070 Nazili Mahmod Latihan HQ Putrajaya  
8 th 060 Wan Kamaruddin    
9 th 117 Ahmad Maha Yosro    
10 th 026 Toso    


KATEGORI VIP WANITA

TEMPAT NOMBOR PESERTA NAMA PESERTA PASUKAN NEGERI MASA
1 st   Joyce Narabac Engineering  
2 nd   Nazatul Syida Bt Abdul Wahid    
3 rd 162 Datin Shamsiah Bt Ab Hamid Perbadanan Pengurusan Sisa Pepejal  
4 th   Zuraidah Binti Latif Perak  
5 th   Haslinda    
6 th   Siti Zawiyah AVP  
7 th   Siti Yuslin AVP  
8 th   Surina Shaari KL  
9 th   Datin Nik Rozainon Putrajaya  
10 th   Puan Haslina    


Kemaskini pada 2014-07-21 16:15:02 daripada Administrator

  •  
  • Print
  • Email this page