Reset Setting Change contrast to brightChange contrast to originalChange contrast to darkChange font size to lower sizeChange font size to original sizeChange font size to large size
    T
    T
    T
bg_bomba4_green.jpg
bg_bomba5_blue.jpg
bg_bomba7_red.jpg
bg_green11.jpg
Red-And-Orange-Wallpaper-7.jpg
Portal Rasmi
JABATAN BOMBA DAN PENYELAMAT MALAYSIA
Kementerian Perumahan Dan Kerajaan Tempatan
image
Soalan
Lazim
image
Hubungi
Kami
image
Aduan dan
Maklum Balas
image
Peta
Laman
 

Sarawak - Emel Kumpulan Zon

Cawangan Teknologi Maklumat

Senarai Email Address JBPM Negeri Sarawak Sehingga 7 Februari 2014

bomba Zon Bintulu JBPM_SWK JBPM_SWK zon_bintulu@bomba.gov.my zon-bintulu.bomba@1govuc.gov.my Normal JBPM_SWK JBPM_SWK
bomba Zon Kuching JBPM_SWK JBPM_SWK zon_kuching@bomba.gov.my zon-kuching.bomba@1govuc.gov.my Normal JBPM_SWK JBPM_SWK
bomba Zon Limbang JBPM_SWK JBPM_SWK zon_limbang@bomba.gov.my zon-limbang.bomba@1govuc.gov.my Normal JBPM_SWK JBPM_SWK
bomba Zon Miri JBPM_SWK JBPM_SWK zon_miri@bomba.gov.my zon-miri.bomba@1govuc.gov.my Normal JBPM_SWK JBPM_SWK
bomba Zon Samarahan JBPM_SWK JBPM_SWK zon_samarahan@bomba.gov.my zon-samarahan.bomba@1govuc.gov.my Normal JBPM_SWK JBPM_SWK
bomba Zon Sibu JBPM_SWK JBPM_SWK zon_sibu@bomba.gov.my zon-sibu.bomba@1govuc.gov.my Normal JBPM_SWK JBPM_SWK
bomba Zon Sri Aman JBPM_SWK JBPM_SWK zon_sriaman@bomba.gov.my zon-sriaman.bomba@1govuc.gov.my Normal JBPM_SWK JBPM_SWK


Kemaskini pada 2014-08-20 11:17:09 daripada Admin Sarawak

  •  
  • Print
  • Email this page